Přihlášení do RIS

Ze zasedání Západočeského územního svazu (prosinec 2022)

Z VÚS.jpg

Dne 14. prosince 2022 se konalo poslední zasedání Západočeského územního svazu ČRS v letošním roce.

Jednatel Martin Bílý informoval o proběhlých hospodářských závěrkách, které se konaly v termínu od 21. 11. do 9. 12. 2022. Většina místních organizací si objednané známky, povolenky, soupisy revírů, členské legitimace apod. vyzvedla v předem určeném čase v sídle Západočeského územního svazu. Vše je tedy připraveno, aby si rybáři mohli ve svých organizacích zaplatit členství a zakoupit povolenku pro příští rok. Konkrétní termíny výdeje povolenek stanovují místní organizaci, obvykle jsou uvedeny na jejich webových stránkách. Připomínáme, že na povolenky platné pro rok 2022 lze na revírech Západočeského územního svazu ČRS rybařit až do 10. ledna 2023. Termín pro vrácení povolenek je 15. leden 2023.

Výbor Západočeského územního svazu schválil plán práce výboru pro rok 2023, který počítá s deseti zasedáními. Rovněž schválil termínový kalendář akcí odboru mládeže pro rok 2023.

Předseda Ing. Jan Štípek informoval výbor o nejdůležitějších bodech jednání Rady ČRS, které se konalo 8. 12. 2022.

Ze zasedání Republikové rady (prosinec 2022) (rybsvaz.cz)

Na závěr zasedání poděkoval předseda Zpč. ÚS všem členům výboru a zaměstnancům územního svazu za práci pro ČRS a popřál všem šťastné a klidné Vánoce a vše dobré do nového roku.

 

Vážení funkcionáři místních organizací, vážení externí prodejci, děkujeme Vám za veškerou práci ve prospěch rybářství v roce 2022, které si velmi vážíme. Přejeme Vám i Vašim blízkým krásné prožití vánočních svátků a v novém roce hlavně hodně zdraví a spokojenosti!

Milé rybářky, milí rybáři, i Vám přejeme krásné Vánoce a v nadcházejícím roce hlavně pevné zdraví a mnoho příjemných zážitků nejen u vody! Doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň.

Za Západočeský územní svaz

Marcela Šímová, DiS., referentka Zpč. ÚS ČRS

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více