Přihlášení do RIS

Ze zasedání Západočeského územního svazu (únor 2023)

Z VÚS.jpg

Výbor Západočeského územního svazu se sešel 15. února 2023 na svém druhém zasedání v letošním roce.

Po kontrole usnesení (hlavním bodem byl stav likvidace MO ČRS Nejdek) se členové výboru zabývali delegováním zástupců na členské schůze místních organizací. Většinu termínů již místní organizace ČRS zveřejnily prostřednictvím informačního systému Lipan.

Místopředseda územního svazu pro sportovní činnost a mládež Dr. Karel Mach předložil zprávy sportovních odborů a odboru mládeže za rok 2022 a termínové kalendáře letošních sportovních akcí. Vyzdvihl skvělé výkony západočeských sportovců v uplynulé sezóně.

Jednatel Martin Bílý informoval o akci vyhlášení nejlepších juniorských sportovců, která proběhla 11. 2. 2023. Oceněno bylo 25 sportovců a rovněž byly vyhlášeny nejaktivnější dětské rybářské kroužky Západočeského územního svazu. Podrobnosti zde Vyhlášení nejlepších juniorských sportovců a rybářských kroužků (crsplzen.cz).

Ing. Hynek Dort, který je zástupcem Zpč. ÚS ČRS v odboru čistoty vody a životního prostředí při Radě ČRS, podal informaci o proběhlých zasedáních, kde se řešily zejména problémy s rybožravými predátory, zanášením vodních toků, havárie na vodních tocích apod.

Předseda Ing. Jan Štípek přednesl nejdůležitější zprávy z jednání Rady ČRS, které se konalo dne 9. 2. 2023.

Ze zasedání Republikové rady (únor 2023) (rybsvaz.cz)

Jednatel Martin Bílý informoval, že 25. 2. 2023 od 9:30 hod. se v sále hotelu York v Křimicích uskuteční seminář vedoucích kroužků rybářské mládeže.

Hospodář Zpč. ÚS Petr Dimitrov seznámil výbor s obsahem jednání  hospodářského odboru Republikové rady ČRS, který se konal 31. 1. 2023. Projednán byl mimo jiné i návrh na sankce za pozdě odevzdané, nebo neodevzdané úlovkové lístky.

Přejeme Vám příjemné dny.

Marcela Šímová, DiS., referentka Zpč. ÚS ČRS

Chcete  si přečíst další aktualitu nebo jít na úvodní stránku?

Chcete nám zanechat vzkaz nebo máte něco o čem by měli vědět i ostatní? Napište nám.

Dodatek_Zpč.ÚS_2024.png

Dodatek 2024

Více

Akce_prvni_povolenka_zdarma_2020.png

První povolenka pro děti zdarma

Již od roku 2014 podporuje Západočeský územní svaz ČRS zájem dětí o rybaření poskytnutím první povolenky k lovu ryb zdarma. Tato akce pokračuje i v roce 2024.

Více

Rybářský řád 2023 - 2024 Zpč. ÚS.PNG

Rybářský řád a soupis rybářských revírů 2023-2024

Více